| SooJin a întrebat:

Cate episoade are anime-ul Diabolik Lovers? Pe wikipedia zice ca 7, dar in fiecare saptamana se traduce cate un episod.

7 răspunsuri:
| Erzaa a răspuns:

Nu a aparaut inca, cate episoade o sa fie, am cautat si eu si nu am gasit.

| SooJin explică (pentru Erzaa):

Ei bine am aflat ca o sa existe si sez 2 cu alte personaje.

| Erzaa a răspuns:

Ce frumos, mie imi place de un vampir

| SooJin explică (pentru Erzaa):

Si tu te uiti la anime-ul asta?

| Erzaa a răspuns (pentru SooJin):

Am vazut cateva episoade, cand o sa se termine cred ca o sa continui sa ma uit la el.

| OtakuAmi14 a răspuns:

Dupa cum se vede serialul are 12 episoade si nu cred ca va mai aparea si sezonul 2winking.

| SooJin explică (pentru OtakuAmi14):

Da,eu am pus intrebarea cand anime-ul era on going.Pacat ca nu o sa mai fie si sezonul 2. Mersii oricumwinking