| MJ4everkingofpop a întrebat:

Hey...Ce s-a intamplat cu Karin din anime-ul Naruto shipuden dupa ce a fost adusa in Konoha? Eu nu am mai vazut-o.

Răspuns Câştigător
| Arikirinmotoka a răspuns:

Karin e captiva. Pana acum nici eu nu am mai vazut-o de mult timp.Cred ca o interoghiaza.

4 răspunsuri:
| mirelutza21 a răspuns:

Karin e momentan captivalaughingUltima data am vazut-o in manga cand era interogata de catre doi shinobi,printre care si Ibiki,iar ea se plangea de cum l-o iubit pe Sasuke de tare si el a incercat s-o omoarelaughing (daca ma intrebi pe mine era foarte hilaralaughing, trecea de la o stare la alta, dar o sa vezi oricumlaughing ) Apoi, daca imi aduc bine aminte incerca sa ii pacaleasca pe cei care o pazeau ca se uita la o fotografie cu Sasuke cand ea de fapt avea sub acea fotografie niste instrumente care o ajutau sa evadeze(sincer chiar nu stiu ce eraulaughing ), iar de acolo nu a mai aratat-o deloc happy

| Okami23 a răspuns (pentru mirelutza21):

In ce episod era? poti sa imi spui te rog

| mirelutza21 a răspuns (pentru Okami23):

Stiu ca raspunsul meu e cam "intarziat" >.<, dar uite acesta este episodul despre care vorbeam(331) :D -> http://www.naruget.net/watch/1125-naruto-shippuden-episode-331/

| Littleman11 a răspuns:

O interogheaza.