| Adriana2345678 a întrebat:

Hey fani anime-uri, care dintre voi s-a uitat la Kimi ni Todoke?, am vazut pana la episodul 13 dar nu l-am gasit, daca stiti unde pot vedea episodul 14 va rog sa-mi spuneti sau de preferabil sa-mi dati un link

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Presupun ca vrei in romana si tinand cont ca site-ul care l-au tradus au ceva probleme il poti vedea aici:

http://desenele-copilariei.ro/desene/anime-online/kimi-ni-todoke/page/2/

Vezi ca sunt mai multe surse in caz ca nu merge vreuna.Vizionare placuta.