| myHappyDay a întrebat:

Daca stiti cumva anime-ul "Kimi ni todoke" spuneti-mi ce credeti despre ultimul episod din sezonul 2. Cred ca s-a terminat prea brusc si nu gasesc nicaieri episodul completa. Daca nu cumva ma insel si chiar asa se termina oare? Daca stiti va rog spuneti-mi si mie unde pot gasi! Va rog!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Acum depinde cum vrei sa interpretezi povestea pentru unii e mai bine asa sa te lase in mister ce se va intampla in continuare asta din cauza ca pe parcurs s-ar putea sa intervina ceva neprevazut eventuale certuri/despartiri
in timp ce cealalta jumatate vrea sa vada acele certuri/despartiri conflicte