| Hiraani a întrebat:

1.Am inceput anime-ul "kaichou wa maid-sama" dar am vazut doar 27 de episoade iar eu am inteles ca sunt 28. unde il pot gasi sau viziona pe ultimul daca exista?
2.Acum ma uit la "Kimi ni todoke" dar am ajuns pana la episodul 22 dar nu am gasit continuarea ( 23, 24 ..etc ) si nu cred ca anime-ul acesta se termina la episodul 22 sad va rog ajutati.ma puppy dog eyes FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LuHan a răspuns:

Hey, In sfarsit am gasit si eu o intrebare cu Kaichou..Asa deci Kaichou are doar 26 de episoade si un OVA.Nu stiu unde ai auzit de 28 dar nu exista.Acum 3 zile m-am apucat de Kimi Ni Todoke dar pentru ca episoadele mi se pareau plistisitoare m-am apucat de Death Note.Asa am deraiat de la intrebare-si-raspuns.Kimi Ni Todoke cred ca la 22-24 se termina 1 sezon dar mai are cateva episoade si in sezonul 2.

| Hiraani explică (pentru LuHan):

Kimi ni todoke nu mi s-a parut plictisitor dar death note e mai tare decat kimi oricumlaughing si cum sa aiba 26 de episoade daca am vazut 27 si ce am vazut eu nu includea niciun OVA :p mersi oricum happy

1 răspuns: