| puppetmaster a întrebat:

Hey hey! spuneti-mi si mie va rog ce inseamna: "tsundere"," yandere" si "dandere"(asa cred ca se scriau) am vazut chestiile astea de multe ori pe FB si nu stiu ce inseamna

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Tsundere - rece si distanta pe dinafara dar iubitoare si alte caracteristici d-astea pe interior

yandere - iubitoare so dulce pe exterior obsesiva si nebuna pe interior

dandere - antisociala cu majoritatea oamenilor, sociala cu anumite persoane