| RedOfWorld a întrebat:

Hey! Știe cineva un anime gen : Acțiune, Aventură, Supranatural sa se asemene puțin cu Naruto. PS:SĂ NU-MI DAȚI HENTAIURI CĂ NU-MI PLAC. DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiary tail e preferatul meu de genul big grin chiar daca e cam lung si inca ongoing, e super fain happy dupa parerea mea are actiune mai buna ca la Naruto.

Ao no exorcist tot asa are o actiune destul de bun, si supranatural, merita vazut tongue

Pe langa astea, ti-as mai recomanda si Attack on titan (chiar daca cred ca l-ai vazut), 07-ghost si Tokyo ghoul tongue

vizionare placuta!winking

| RedOfWorld explică (pentru anonim_4396):

07-Ghost e singurul care nu l-am vazut din cele care mi le-ai dat, oricum toate sunt animeuri bune mersi tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru RedOfWorld):

laughing... cu placere, cred.