| アレクサ a întrebat:

..ce anime-uri imi recomandati? (comedie,aventura,actiune,fantezie,supernatural,romance etc). Am mai cautat eu, dar nu am gasit cine stie ce. [APP sa nu-mi spuneti de Naruto, Fairi Tail asu Bleach]. happy

Răspuns Câştigător
| ビアンカ a răspuns:

Lovely Complex, Vampire Knight, D.Gray-man,Tokyo Mew Mew, Romeo x Juliet, Kilari, Death Note, Nana.
Sper ca te-am ajutat!happy

8 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Full metal alchemist tongue

| Saddelyx a răspuns:

Poti incerca Dead Note,,Code Geass, Full Metal Alchemist, Hell Girl, Nana, One Piece sau Vampir Knight.Vizionare placuta happy

| ピンク a răspuns:

Shugo Chara!
S.C. Doki
School Days
Kuroshitsuji
Ao no Exorcist
Kaichou wa Maid-sama!
Special A
Full Metal Alchemist
Another
Kaze no Stigma
Kimi ni Todoke
Bokura ga Ita
Ergo Proxy
Paradise Kiss
Kaleido Star
Itazura na Kiss
Vampire Knight
Chobits
Clannad
H2O - Footprints in the sand -
Air TV
Peach Girl
Shiki
Elfen Lied
Hellsing
Skip Beat
Angel Beats!
Durarara!
Rosario + Vampire
Kaleido Star
Ef - A tale of memories
Bakemonogatari
To Love Ru
Onegai Teacher!
Ouran High School Host Club
Uta no Prince-sama
...etc. As putea continua tot asa pana diseara, dar nu are rost big grin Eu le-am vazut pe toate, chiar ti le recomand. Vizionare placuta! happy

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Inuyasha
Inuyasha actul final
clannad
clannad after story
Lovely complex
Rosario+Vampire capu 1
Rosario+Vampire capu 2
Shakugan no shana
Sakugan no shana II
Sakugan no shana III
Sakugan no shana S
Junjou Romantica
Junjou Romantica 2

La astea m-am uitat eu mai erau cateva dar nu mai tin minte cum se numeschappySper ca te-am ajutat si vizionare placutahappy

| ParadiseCaroline a răspuns:

Paradise kiss(merita vazut te face sa plangi), Nana(fara cuvinte), Elfen Lied(daca vrei o drama grozava si sangeroasa), Jigoku Shoujo (in special sezonul 2 si 3), Spirited away, Kaleido star, Mononoke Hime, Perfect Blue(un film anime psihologic ce te tine in suspans).Le recomand pe toate!hee hee

| yukyta a răspuns:

Uite un anime foarte fain.are c'am de toate, dar mai mult romance t rog sa'l vizionezi k nu o sa iti para rau.am vazut k nimeni nu l recomandat HAKUSHAKU TO YOUSEI il poti viziona pe "peteava" funda?big grin:X

| Analleea a răspuns:

Eu pot sa iti dau o lista, dar numai animeuri cu romance(majoritatea), pentru ca la astea ma uit eu big grin
5centimeters per second
Ai Yori Aoshi
Akane-iro ni somaru saka
Ao no exorcist
Ayashi no ceres
black cat
bokura ga ita
carcaptor sakura
chobits
clannad
clannad-after story
d.gray man
denpa onna to seishun otoko
detective conan
DN angel
earl and fairy
elemental gelade
final approach
fruits basket
fushigi yuugi
gakuen alice
guilty crown
hidan no aria.....si mai am laughing

| alinboss52 a răspuns:

One piece, Dragon Ball, Full Metal Alchemist si multe altele le poti intalni pe http://anime.kage.ro/