| Ema12324 a întrebat:

Hey TPU:3. Stiti niste anime-uri mai fainut in genul tokyo ghoul.In sensul ca personajul principal e slab la inceput si devine din ce in ce mai puternic sau se naste cu niste puteri supernaturale, dar nu stie asta pentru ca e adoptat. A si iubesc personajele cu paru alb. Bine cer prea mult)). In concluzie vreau un anime cu un personaj care e slab apoi puternic. Un exempu bun ar fi attack on titans.
Multumesc pentru timpul acordat >:3<
Scuze daca cer prea mult

Răspuns Câştigător
| Hyourinmaru a răspuns:

Kiseijuu: Sei no kakuritsu (in engleza Parasyte -the maxim-). Mie mi s-a parut ca din punctul asta de vedere seamana foarte mult cu Tokyo Ghoul, adica personajul principal are cam aceeasi evolutie, numai ca nu i se face parul alb sad

2 răspunsuri:
| differntlife a răspuns:

Durarara ( tipul este cam timid si rupt de realitate, dar este destul de puternic)
inuyasha ( are parul alb, dar nu este vorba ca nu este puternic inca de la inceput laughing )
kamisama ( tomoe are parul alb. este super animeul.)
Zero no Tsukaima ( saito trebuie sa invete sa se lupte laughing dar este si de dragoste )
sword art online
mda sper ca te-am ajutat si sa iti placa macar unu din ele happy

| Ema12324 explică:

Multumes differntlife dar le-am vazut pe toate pe care mi-le-ai spus laughing