| OPersoanaAnonima a întrebat:

Scuze, nu sunt sigur la ce categorie sa pun. Dati-mi si mie niste anime-uri bune sa ma uit.
M-am uitat si inca ma uit la Fairy Tail, Naruto, Boruto, One piece. Vreau sa fie ceva in genul lor, dar nu Dragon ball z, ala e o prostie. Anime tari, am incercat si attack on titans dar nu mi-a placut. Vreau ceva asa lejer, amuzant, calumea, ca naruto, one piece, din astea, puteri, personaj principal calumea, anime colorat, adica sa nu ma sperii. Am incercat si tokyo ghoul, dar nu imi plac cele atat de sangeroase. Sper ca ati inteles tipul de anime care imi plac si sa imi recomandati voi.

Răspuns Câştigător
| IUnicorn69 a răspuns:

Re:Zero,Fullmetal Alchemist Brotherhood, Sword Art Online, Hunter x Hunter, Zetman, Gintama... Mie mi-au placut foarte mult incearca-le si tu