| ColeaMD a întrebat:

Hey TPU,am si eu o intrebare mai deochiata la care sper sa primesc raspuns. Vreau sa aflu denumirea unui anime care a fost difuzat cativa ani in urma la un canal fara logo,aparea dupa minimax si un pic animax,erau reclame de la megamax pe el.Ce tin minte din anime era ca erau un barbat cu mantou galben si par rosu scurt si aranjat in jos,un baiat si o fata ambii adolescenti si barbatul ala mare putea sa foloseasca magie ca sa se bata cu un inamic de-al lui.(daca nu ma gresesc,baiatul avea par galben si fata roz).Cam atat tin minte, as vrea sa stiu denumirea animeului ca e cam vechi si vreau sa il vizionez.

3 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Dragonball,Yuyu Hakusho, Inuyasha, Naruto.
Daca nu poti gasi pe wikipedia grila megamax

| ColeaMD explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Imi pare rau, nu e niciunul dintre acestea.

| Rampo a răspuns:

Cu ce se lupta? Poti sa dai mai multe detalii (oricat de marunte)?