| Amelia123Amelia123 a întrebat:

Voi va uitati la anime?
da sau nu?
daca da de ce?
daca nu de ce?
si ce v-ati uitat pina acum? (denumirea animeului)

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Da, ma uit foarte des la anime-uri...am inceput de acum 4-5 luni cand mi-am amintit de Regele Shaman si l-am revizionat. Apoi am dat si peste alte anime-uri interesante si pana acum am vizionat cam 20 (precizez ca numai 2 din ele fac 500 episoade laughing ). Anime-urile mele preferate sunt: Naruto Shippuden, Fairy Tail, Attack on Titan, Zetsuen no Tempest, Another si Code Geass.

3 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

De cand ma stiu m-am uitat la Naruto.laughing Cred ca sunt vreo 4 ani de cand mai tot uit.La televizor nu dadea toate episoadele si ma uitam pe net.Mi se pare un anime foarte bine gandit si bun de urmarit.

| ZuZiiii a răspuns:

Clar Naruto..Bine m-am mai uitat si la ''Nana'', '' Fata iadului'', ''Carnetul Mortii'' dar la Naruto ma uit si acum. Nu stiu pur si simplu imi place e si amuzant si serios cand trebuie..chiar daca unii zic ''aa ce-s alea, desene'' mi-e tot imi plac. big grin

| KristalPop a răspuns:

Nu, pentru că nu mi s-au părut interesante.