| Roxy_Roxana_1999_MoUS a întrebat:

Animax mai exista? :O stiu ca acolo erau anime-uri ff bune si ma uitam de mica la ele acum nu mai prind deloc decat Minimax sad

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Si eu ma uitam pe animax la Digimon,Death Note, Fullmetal Alchemist, Deltora Quest, Dice, Detective Conan

S-a inchis acum 2 ani. Mi-a parut rau la inceput dar un coleg care se uita la Naruto a continuat sa se uite pe net si acum este un obicei pentru mine.

Ma uit la anime-uri pe net.
Sunt site-uri pe care le vezi lejer si cu subtitrari in romana. *eu ma uit la ele cu subtitrari in engleza dar faci ce vrei*

Daca te decizi sa te uiti pe astfel de site-uri atunci ma intrebi.
Am o lista mare de anime-uri vizionate si o lista si mai mare la "plan to watch".
Iti pot recomanda ceva daca vrei sa te apuci.

Daca ai Wi-fi *internet*, telefon bun sau tableta atunci te poti uita la ce anime vrei, cand vrei, fara sa depinzi de vreun canal de TV.

Succes!

| Divy a răspuns:

Închis la 31 martie 2014 scrie pe wikipedia

| Coloringthevoid a răspuns:

S-a desfintat cam acum 2 ani din pacate.

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Nu mai e de 2 ani.