| mada7255 a întrebat:

ce stiti despre rinegan si cum se poate obtine as aprecia comentari explicite dar accept si siteuri dar in romana cel mai bur raspus funda

P.S iubesc din suflet siteul asta

Răspuns Câştigător
| SeeDifference a răspuns:

Este o putere oculare ce o poseda Eremitul celor 6 cai! In mod normal dupa ce se ajunge la o forma avansata de sharingan poti trezi rinneganul!

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Detaliile despre "Naruto" le gasesti pe http://naruto.wikia.com/

| Rockefeller a răspuns:

Nu poti trezi rinengan in viata reala laughing

| mada7255 explică (pentru Rockefeller):

Stiu dar naruto sau sasuke cred ca ar putea nu si atunci vreau sa stiu si cum