| aNoNAMEnim a întrebat:

Stiti siteul Omegle.com, cel pe care cunosti lume? Stiti ca daca selectati limba romana va da persoane din toata Romania... Eu vreau sa stiu daca mai exista un site asemanator cu el dar in care pot selecta si orasul sau chiar daca se poate pune si pe omegle orasul! De ex eu locuiesc in Iasi si vreau sa cunost fete si baieti numai din Iasi! va rog dati-mi siteuri! FUNDAhappybig grin

1 răspuns:
| DeliaXsiXA a răspuns:

Nu se poate face asta sad ...sorry.Si eu am vrut, insa nu se poate.