| Allix13 a întrebat:

Pentru fanii Naruto(printre care ma numar si eu) ce credeti despre cuplul Gaara si Temari...sau voi cu cine credeti ca ar forma un cuplu Gaara?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Gaara şi Temari sunt fraţi, nu au cum să formeze un cuplu. În primul rând, Masashi Kishimoto nu are de gând să adauge în acest anime/manga şi romantism. Dar, Gaara ar forma un cuplu drăguţ cu Matsuri.

| Minato1 a răspuns (pentru positivity):

Sa sti ca tu bine zici Iar Temari cu Shikamaru nu?

| positivity a răspuns (pentru Minato1):

Da. happy
Temari s-ar potrivi bine cu Shikamaru.

4 răspunsuri:
| S0nofS4tana a răspuns:

Gaara deocamdata nu cred ca va forma un cuplu, iar Temari va fi probabil cu Shikamaru.

| Sayoko a răspuns:

Nu m`am gandit niciodata ca temari sa fie cu gaara pentru ca, in primul rand, sunt frati si al doilea, mi se pare ca nu se potrivesc. nu stiu de ce, dar mie mi se pare ca sakura se potriveste si cu gaara, nu numai cu sasuke si naruto laughing