| 5467893 a întrebat:

Pentru fanii Naruto shippuuden. Naruto va dveni hokage? Se va intoarce Sasuke in konoha? Ce cuplu se va forma la sfarsit Sasusaku, NaruSaku sau NaruHina? D
au funda la cele mai bune raspunusri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca va devenii, sunt curios.de 10 ani tot astept la dracu laughing. de intors se va intoarce sasuke, mai nou vrea si el sa fie hokage, cu siguranta se va bate cu naruto pentru acel nume. nu ma doare cine ci cine ramane
app.cum am mai zis la alt post acum 5 min, e chiar asa mare lenea asta? sa scrii naruto sakura. ce e prostia aia narusaku ai 10 ani? am zis ca numai in america e prostia asta dar vad ca infloreste si in alte tari

1 răspuns:
| pchome a răspuns:

Daca vrei poti sa te uiti in manga... acum in manga sasuke lupta alaturi de naruto si doreste sa devina si el hokage.lupta contra lui madara.si din cate am auzit dupa ce o sa se temine cu razboiul naruto intra in ANBU si cred ca dupa hokage big grin