| carmen99 a întrebat:

Pentru fanii Naruto: ce cuplu credeti ca are mai multe sanse, NaruHina sau NaruSaku?

Răspuns Câştigător
| Never4ever a răspuns:

Cred ca mai multe sanse au Hinata si Naruto pentru ca Hinata chiar tine la Naruto si Naruto tine la ea ca pe cea mai buna prietena.

15 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Păi hai să-ţi spun un "mic secret".
Hinata îl iubeşte pe Naruto de când era mică, chiar dacă a ţinut asta secret până la lupta cu Pain. Dar, Naruto, o consideră pe Hinata doar o bună prietenă, pentru că el o iubește cu adevărat pe Sakura. În plus, Sakura este complet îndrăgostită de Sasuke. Iar Sasuke, este complet obsedat de răzbunarea sa, şi nu prea are timp de fete.
De aici, ce rezultă? Dacă Hinata -> îl iubeşte pe Naruto -> el o iubeşte pe Sakura -> dar ea este îndrăgosită de Sasuke -> iar el este încurcat în propria sa lume a răzbunării => că nici un cuplu nu prea are şanse.
Dar, dacă ar fi, să ne gândim departe de anime ci doar în lumea NarutoFan, ar exista mai multe șanse pentru NaruSaku, deoarece Sakura ar putea minţi că îl iubeşte pe Naruto, iar Naruto fiind îndrogostit de ea, ar crede-o, şi aşa suntem martori la un nou cuplu.

| Stefan008 a răspuns (pentru positivity):

Salut dace vrei sa ști asta n-a mers intr-un ep din shippuden si oricum sasuke se întoarce în sat după război si sakura o sa fie cu el si naruto cu hinata asta o sa fie ca nu rămâne singur și el după prin ce momente a trecut cu hinata de când a început razboiul o sa fie cu ea.

| positivity a răspuns (pentru Stefan008):

Ceea ce am spus a fost acum trei ani, în 2012. Îmi dădeam cu părerea când manga nu era deloc pe terminate. Iar acum că acest anime se sfârșește, e ușor să citești printre rânduri finalul și cuplurile ce vor rămâne.
Ceea ce spuneam eu, era doar un cerc al suferinței și al dragostei neîmplinite.
Însă, până la urmă totul este bine când se termină cu bine.

| Casa a răspuns:

NaruSaku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NaruHina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NaruHina

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Esti obsedata? mai ai sa intrebi cati copii o sa aiba gogu laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Asami a răspuns:

Pai, de fapt, Kishimoto a anuntat intr-un interviu cum ca povestea de ''dragoste'' dintre Sakura si Naruto va continua pana undeva pe la sfarsitul sezonului, si undeva in Akipuden vor fi impreuna sau ceva de genul, dar inca nu este nimic concret. Desi eu optez pentru NaruHina si SasuSaku, am vazut pe fanpage-uri ca Kishimoto a anuntat de NaruSaku. Ramane de vazut ^.^

| AriantheLissa a răspuns:

Chiar daca vad ca ai pus deja raspunsul castigator, vreau si eu sa imi spun parerea.
=>NaruSaku? De cand naiba a mai vazut cineva ca Sakura il iubeste pe Naruto?! Sakura doar il loveste pe blond de cate ori are ocazia. Oricum prima ei dragoste este si va ramane Sasuke chiar daca nu va ajunge cu el,[cred].
=>NaruHina? S-ar putea fiindca Naruto a dat semne ca o place pe Hinata.Mereu vrea sa o apere si pentru Dumnezeu! Era sa distruga satul in lupta cu Pain fiindca credea ca a omorat-o pe bruneta.
Deci mai logic este NaruHina.Parerea mea este ca Naru o considera pe Saku doar o sora.

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Naruhina

| Stefan_Stef_1996 a răspuns:

Naruto cu Hinata :X:X:X

| oMariina a răspuns:

Ambele

| ANAV12 a răspuns:

Sper ca ambele:X

| BogdaLolsss a răspuns:

In naruto akippuden hinata si naruto o sa aiba si un copil Koora!