| LordLuca a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce se mai stie despre anime-ul Bleach? Am auzit ca el a fost oprit ca producatorii lui sa se ocupe de partea de manga a lui.Intrebarea este Bleach ca anime va continua, va incepe un sezon 2 sau s-a terminat aici? Cel mai bun raspuns primeste funda+prietenie.

4 răspunsuri:
| sara10MonicaMonique a răspuns:

E foarte simplu! nu stiu daca iti pot explica incat sa intelegi dar uite un link care te va ajuta;) http://www.blog.biancadrumea.eu/......ograf.html

| LordLuca explică (pentru sara10MonicaMonique):

Ai citit intrebarea inainte sa formulezi un raspuns? Stii ce e ala un anime? Daca nu atunci nu mai raspunde doar ca sa te aflii in treaba.

| sara10MonicaMonique a răspuns (pentru LordLuca):

Dmnee. scuze nu am vrut sa-ti raspund tie. se mai intampla! a pus cineva o intrebare ce/cum este machiajul cu aerograful! si data viitoare pune si tu intrebari in romana!

| LordLuca explică (pentru sara10MonicaMonique):

Nu-i nimic.Ti se pare ca intrebarea mea e scrisa in alta limba?