| Croampa a întrebat:

vreau sa stiu daca exista un episod in care apare sarutobi sasuke, adica tatal lui al treilea hokage?
Daca exista vreau sa stiu care e, si FUNDA cel mai bun raspuns! happy

4 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Nu exista nici un sarutobi sasuke poate uchiha sasuke. Si nu nu este nici un episod in care sa apară tatăl celui de-al 3-lea hokage.

| Croampa explică (pentru 德尼莎):

Exista, mama lui sasuke uchiha i-a dat numele de "sasuke" pentru ca a vrut sa fie la fel de viteaz ca si tatal lui al treilea hokage, adica sasuke sarutobi!

| 德尼莎 a răspuns (pentru Croampa):

De unde știi? O.o

| Croampa explică (pentru 德尼莎):

Surse sigure!winking