| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Cine sunt colegi de echipa sau fosti colegi de echipa a lui Sarutobi-sensei (tatal lui asuma cel de al 3-lea hokage)Din naruto.

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Colegii lui au fost Homura Mitokado si Koharu Utatanehappy

| Kyrie a răspuns:

Pe al 1-lea, al 3-lea si al 4-lea hokage fireste...

Iar cei mai buni elevi ai lui au fost Orochimaru, Tsunade, Jiraya si Asuma

funda? tongue

| TheDestroierKingOfDark explică (pentru Kyrie):

Primul nu avea cum era copil si primul hokage era era de vreo 20 si ani daca nu mai mult si el era antrenat de al 2 hokage si al 3 lea hokage este chiar el si al 4 hookage cand el era mic nici nascut nu era (minato tatl lui naruto) eu spun uitete din nou la naruto de la capat ca nu sti nici macar niic cine e sarutobi.

| AlexanderTheG a răspuns (pentru Kyrie):

Nu glumi :)!
Au fost consilieri aia 2, Koharu Utatane si Homura Mitokado iar senseiul lor a fost Al doilea Hokage, uite aici o poza
http://images4.wikia.nocookie.net/......119003105! Team_Tobirama.jpg
Echipa se numea Tobirama, de la senseiul lor Tobirama Senju