| ihacoswhy a întrebat:

Heysad Voi credeti ca Naruto o sa moara? Pe pagina Shonen Jump in care scria ca Naruto se termina in 2014 si ca Sasuke s-ar putea sa fie Hokage, cei care au comentat cred ca Naruto va murii protejandu-i pe toti si invingandu-l pe Madara si Sasuke va devenii Hokagecrying Ma simt foarte deprimata, voi ce credeti?sad

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

De unde ai scos porumbeii astia?
Sfatul meu, sa nu mai dai crezare la tot ce se scrie la comentarii (decat daca au si sursa informatiei).winking
Sa te linistesc, pana acum nu a fost anuntat (oficial) nimic in legatura cu "Naruto" (anime sau manga).
Daca aparea o informatie oficiala (de interes), as fi postat aici pe TPU.

| ihacoswhy explică (pentru ryuu):

Nici eu nu prea cred ca Naruto o sa moara pentru ca nu s-a anuntat nimic dar mi-era ca au spus multi chestia asta...

| Awesom a răspuns (pentru ihacoswhy):

Eu vreau sa moara aia cu ochi albi, l-as plati pe Madara sa o aranjeze

| ihacoswhy explică (pentru Awesom):

Care aia cu ochi albi?

| Awesom a răspuns (pentru ihacoswhy):

Hinata?

| ihacoswhy explică (pentru Awesom):

De ce sa moara?sad

| Awesom a răspuns (pentru ihacoswhy):

De aia.

9 răspunsuri:
| Sarai a răspuns:

Nu cred.Defapt sunt sigura ca nu o sa moara big grin si Sasuke nu o sa devina Hokage, pentru ca nu o sa devina laughingwinking Nu mai pleca urechea la toate zvonurile astea :*

| Anne250502 a răspuns:

Am ajuns la episodul 372 si acum e lupta cu Madara si Obito.Au aparut cei 4 Hokage reinviati sa ii ajute in lupta si dintr-o data li s-a aratat si Sasuke(un ninja dezertor) si a spus ca va deveni Hokage(cine l-ar alege, pana acum a vrut sa distruga satul). Toata lumea e uimita, dar continua lupta. Sper ca te-am ajutat si eu urmaresc online.

| DrugDreams1998 a răspuns:

Nu, Naruto nu o sa moara, nu iti face probleme in privinta asta. Cel putin asa cred eu, dar mai bine asteptam si vom vedea cu ochii nostri ce se intampla pe parcurs.