| Narcisk a întrebat:

vreau cele mai perverse animeuri pe care le stiti daca au si actiune in ele e si mai bn...asta vreau actiune + perversitate

Răspuns Câştigător
| iiStrawberry a răspuns:

Buna laughing
-Freezing
-Kampfer
-Highschool of dead
-Highschool DxD
-Dakara boku wa, h ga decinai
-Sora no otoshimono
-Tonagura
-Infinite Stratos
-Inukami!
-Nisemonogatari
-Bagemonogatari
-They are my noble masters
-Sankarea
-Grenadier
-Btooom!
-Maji de watashi ni koi shinasai!
-CubexCursedxCurious
-To love ru
-Asobi ni iku Yo!
Cam atatea imi vin acum in mintee... sper ca te'am ajutat laughing :d

6 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Scrie pe youtube anime ecchi, yuri
sau treci la alt nivel si uitate la hentai
(just seeing)

| JiTerra a răspuns:

Nu stiu exact daca iti va placea dar: Highschool of the dead, Kampfer, Inuyasha[calugarul e cel pervers tongue si da, are actiune]

Răspuns utilizator avertizat
| iiStrawberry a răspuns:

A da mi-am amintit daca vrei poti sa te uiti la "Kiss x sis" dar ai grija e +18...=]]

| ionelamarian a răspuns:

Clopotica, Frumoasa si Bestia sint frumoase, primesc funda te rog...

| Georgilove12 a răspuns (pentru ionelamarian):

Asta cauta animeuri perverse si vii tu ma cu desene animate...ai de viata ta!