| Amegadaisuki a întrebat:

Hiii, am si eu nevoie de putin ajutor, mai demult am vazut un anime, povestea acestuia era ceva de genul unii oameni puteau sa isi reaminteasca vietile anterioare, iar pentru acei oameni s-au format scoli speciale, primul episod tin minte ca incepe aratand lupta dintre eroul principal si un dragon, care stie cum se numeste animeul? va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Kuroo a răspuns:

Inca esti un hot de nume, Amegule.
Cand gasesti anime-ul imi spui si mie ((:

| RainmakerX a răspuns (pentru Kuroo):

Sa-mi spuna si mie cineva cand il gaseste laughing

| Kuroo a răspuns (pentru RainmakerX):

Asa facem laughing
Amegule, fii pe faza laughing

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Seiken Tsukai no World Break
Doar asta am gasit sa se potriveasca:La o academie eroul principal isi foloseste amintirile din vietile anterioare pentru a forma arme.
Data viitoare cauta in engleza descrierea.