| Sevon a întrebat:

Ma puteti ajuta cu numele unui anime de mai demult? Tot ce stiu despre el este ca :
1.S-a difuzat pe animax acum 4/5 ani (pe vremea cand se difuza si Lovely Complex).
2.Eroul principal avea parul albastru (nu prea sunt sigur de asta) si daca isi unea ambele maini si le facea in forma de pistol tragea cu o raza albastra.
3.Eroul principal mergea la aceeasi scoala cu prietenii lui. (care aveau si ei puteri speciale, dar la scoala si le ascundeau)
4.Principalul inamic al personajului principal era un barbat cu muschi si pielea mai spre verde inchis. (de par nu sunt sigur dar cred ca semana cu al lui Goku din dragon ball Z).

Ma puteti ajuta cu numele acestui anime sau macar cu un site unde este arhiva animax Romania?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| JackDurden a răspuns:

Anime-ul in cauza e probabil Yu Yu Hakusho.