| ryuu a întrebat:

Iata al saselea PV si primul ceva mai lung al anime-ului SAO II. Ce ne va prezenta atat noul personaj principal Asada Shino "Sinon", cat si cateva imagini din noul joc Gun Gale Online.
http://www.animenewsnetwork.com/......kes/.75996

3 răspunsuri:
| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Super...
Totusi nu-mi prea place ca aduce un nou personaj pricipal. Cele dinainte era foarte bune.
Vreau sa te intreb daca actiune v-a mai fi inca tot din perspectiva fostului personaj pricipal (kirito)?

| ryuu explică (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Stai linistita, nu este ca si cum celelalte personaje (sa spun asa, mai vizibile) au disparut de tot.
Da, Kirito va fi personaj principal. Mai precis, toata povestea din franciza Sword Art Online (la nuvela ma refer) il are ca prinipal protagonist pe Kirigaya Kazuto "Kirito". In momentul de fata SAO II, titlu oficial "Sword Art Online: Phantom Bullet", este adaptarea capitolelor 5 si 6. Iar nuvela a ajuns la cap15 si este in curs de publicare.

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns (pentru ryuu):

Mersi :*