| ryuu a întrebat:

Nu stiu daca ati urmarit Sword Art Online: Extra Edition, daca ati urmarit presupun ca v-ati dat seama de anuntul ce urmeaza sau ati aflat din alte surse.
Toti fanii SAO, iata ca asteptarile v-au fost rasplatite.
Este oficial, sezonul 2 din SAO va aparea in 2014, iata si un PV cu noul VMMORPG avand numele Gun Gale Online pe scurt GGO.
http://www.animenewsnetwork.com/......ch-in-2014

LA MULTI ANI!

3 răspunsuri:
| FySpo a răspuns:

Sper sa aiba mai multe episoade decat Sao, dar totusi am auzit ca personajele nu vor mai fi Kirito sau Asuna...

| ryuu explică (pentru FySpo):

Pana acum au fost facute publice doar personajele principale:
- Kirigaya Kazuto, nickname "Kirito"
- Asada Shino, aka Sinon, nickname "Hecate" (prrsonaj nou)
Cat despre nr de episoade, ramane de vazut. Cred ca o sa fie cam acelasi nr ca in primul sez, 25.

| megamaster a răspuns:

Tareeeeeeeeeeee