| Aggares a întrebat:

Îmi puteți sugera anime-uri asemănătoare cu anime-ul pe nume "Charlotte"? Sau îmi puteți sugera anime-uri de genul Action-Romance?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ^^

Ai putea incerca:

Absolute duo
SAO (dar presupun ca l-ai vazut)
zetman
ao no exorcist
BTOOOM!
Date a live
NouCome
Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de (nu prea are actiune, dar este un anime destul de interesant tongue)

Nu prea stiu anime-uri cu romance / actiune, ci doar cu actiune SAU romance laughing Daca vrei anime-uri romance / ecchi / harem / school / funny / slice of life sau combinatii intre astea, apeleaza-ma. tongue stiu o groaza de genul, ff bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, si nici Noucome nu prea are actiune, dar si acela merita vizionat ^^

| kanechy a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau si eu cateva de actiune(school), daca nu te superilaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru kanechy):

Cum sa ma supar? laughing
Hmm action / school? let me think...

absolute duo (scoala de magicinei sau cv de genu)
maken ki (tot asa o scoala speciala cu arme speciale)
highschool of the dead (asta presupun ca l-ai vazut, e despre niste elevi in timpul apocalipsei zombie)
07-ghost (scoala speciala cu vraji)
C3 (3 elevi de liceu care se lupta cu tot felul de tipi)
corpse party: tortured souls (e ff horror si thriller, e mult sange, si alte chesti. E despre niste prieteni care se trezesc intr-o alta lume si sunt criminali si fantome si tot felul pe acolo.)
supernatural the animation (nu prea e school, dar e despre 2 tipi vanatori de demoni big grin e foarte interesant)

vizionare placuta tongue

| kanechy a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare...multumesc mult si da pe asta highschool of the dead l.am vazut si este super...multumesc inca o data, cine stie poate mai tinem legaturalaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru kanechy):

Dap big grin cu placere happy

| kanechy a răspuns (pentru anonim_4396):

Super...laughing

7 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Crown crown...