| LishARTnam a întrebat:

Hei! Imi plac anime-urile.Imi puteti sugera anime-uri romance/ecchi sau romance/action?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As putea vorbii ore intregi despre asta happy
Pai un anime care trebuie vazut neaparat este Sword Art Online. Este un anime romance/action.
Are o poveste uimitoare, parerea mea. Pe mine m-a fascinat. Si acum cand ma gandesc la acest anime, se trezesc in mine emotii happy, ca sa zic asa. Dupa fiecare episod ma gandeam la ce s-a intamplat in el, parca nu mi-l mai scoteam din minte.

Un alt anime tot romance/action este Akame ga Kill.
Un anime in care te obisnuiesti cu personajele dar dupa, incep sa moara din ele sad. Dar asta mentine interesul.
Astea 2 mi-au placut foarte mult, din acest gen.
Daca mai vrei si alte sugestii( nu ca acestea ar fi fost chiar asa, probabil ca le-ai vazut deja) sa ma anunti happy.
Sper ca te-am ajutat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de fundawinking

| LishARTnam explică (pentru DoarBogdan):

Dupa cateva luni, cu placere! Revenind la intrebare, SAO a fost primul meu anime, Akame ga Kill s-ar putea sa il vizionez, daca esti dornic, mai da-mi niste sugestii pe privat, multumesc!