| Erzaa a întrebat:

Am nevoie de fanii anime. Vreau niste anime noi, vreau sa fie o poveste de dragoste intre protagonisti, gen kaichou wa maid sama, sau kamisama hajimemashita. Funda! :**

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy S-ar putea sa fie cam vechi, dar sunt foarte foarte frumoase happy Merita sa le inecrci tongue:

Sword Art Online (Dramatic, Romantic, Actiune, Mister, Dramatic, Romantic, Dramatic, Romantic, Dramatic.) - Actiunea se petrece undeva in viitor unde ca sa te poti conecta la un joc, trebuie sa intri cu totul acolo. Practic, cand intri in joc, corpul tau adoarme si te trezesti acolo. Dar intr-o zi, personajul principal Kirito, nu a mai gasit optiunea de "exit". Toti au fost prinsi in acel joc, si trebuie sa lupte pentru vietiile lor. Problema e ca au doar o viata, iar daca o pierd, au murit si in real. happy Kirito se intalneste cu o fata numita Asuna, si la inceput lucreaza impreuna, apoi pierd legatura, dar se intalnesc din nou, si se cam cearta. Cu timpul, se imprietenesc, si devin iubiti big grin Ei trec prin diferite aventuri in acea lume numit Sword Art Online, o lume virtuala, sperand ca vor reusi intr-o zi sa bata boss-ul de la nivelul 100, scapand pe toata lumea din acel joc happy Este FOARTE frumos anime-ul tongue)

Clannad & Clannad After Story (Dramatic, Romantic, Amuzant, Dramatic, Amuzant, Romantic, Romantic, Dramatic, Amuzant) - Actiunea se petrece intr-o scoala, la inceput nu pare interesant, dar este foarte frumos tongue. Personajul principal se intalneste cu mai multe fete, si impreuna trec prin mai multe. Dar la final personajul principal trebuie sa aleaga o fata. Pe cine va alege el? smug)

Vizionare placuta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Sola, Tonagura!, Toradora!

| Mokaxoxo a răspuns:

Special A
Sola
Vampire Knight
Guilty crown
Myself; Yourself
Sukitte li na you

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Nu este nou dar se numeste INUYASHA, Ai razboi, comedie, dragoste Numai bine!

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Inu x boku SS
Toradora
Kimi ni todoke
Bokura ga ita
Itazura na kiss
Otome youkai Zakuro
Kaze no stigma
Kyoshiro to towa no sora
Romeo x Juliet
Lovely complex
Tonari no koibutsu-kun
Earl and fairy
Sakamichi no Apollon
Hiiro no kakera (2 sez)
Skip beat
Fruits basket
Nana
Paradise kiss
Toate sunt interesante... sper sa-ti fie de folos!

| Shine_Alexaa_1990 a răspuns (pentru Notyourbusinesskid):

Unele din ele l-am vazut si sunt geniale.Merita vazute.

| Alin96DdD a răspuns:

Magi!
ii fain