| raMLesS a întrebat:

Îmi puteţi spune câteva anime gen Tokyo Ghoul, să aibă dramă, tragedie, iubire. înţelegeţi voi laughing
Atenţie, să fie videoclipuri nu Manga.

5 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Deadman Wonderland,
Owari no Seraph,
Kiseijuu,
Another,
Corpes Party

| raMLesS explică (pentru Croampa):

Care din aceste episoade este cu "puteri" adică un fel de magie ceva. ca şi tokyo ghoul?

| Croampa a răspuns (pentru raMLesS):

Doar Another si Corpes party sunt fara " puteri", doar cu crime. Restu' au.

| Sakura13574 a răspuns:

Another
Owari no seraph
Kuroshitsuji
Ao no exorcist

| AsVreaEu a răspuns:

HighSchool DxD o sa intelegi tu ce fel de *tragedie* si *drama* e in el laughing) a da si puteri, am ras cu lacrimi.Cred ca aici ai tot ce-ti trebuie tongue