| PhotonX a întrebat:

As dori si eu cateva Anime-uri care sa aiba o poveste frumoasa, dar in acelasi timp si lupte foarte epice, gen serialul Bleach sau Tokyo Ghoul. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Nu prea mă uit eu la anime-uri, dar fiindcă ai pomenit de Tokyo Ghoul îți recomand Shingeki no Kyojin, e cam singurul anime care chiar m-a captivat. Vizionare plăcută!

2 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Naruto si pe urma Naruto Shippuden

www.animekage.com

| PhotonX explică (pentru T4zu):

L-am vazut.Nu l-am scris pentru ca nu are acceasi actiune ca Bleach, dar l-am vazut.