| Andrey124 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste animeuri ecchi, harem si daca puteti sa imi dati o mica descriere.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, deeci cel mai ecchi anime pe care l-am vazut cred ca e Kiss x sis tongue (un tip are 2 surori ff perverse, dar nu sunt rude de sange tongue)

Dupa aia ar urma kampfer (un baiat se transforma intr-o fata si urmeaza chestii incitante big grin), highschool dxd (de asta sigur ai auzit, e cu unu care din om se transforma in demon), highschool of the dead (Are grafici super faine, pot sa descriu anime-u asta in doar 3 cuvinte: apocalipsa, boobs, si zombii tongue)
To love-ru darkness (un tip a primit o vizita de la 3 surori de pe alta planeta, sau ceva de genu' big grin)
si ti-as mai da cateva dar trebuie sa plec in vreo 2 minute :\

chiar daca cred ca le-ai vazut pe toate astea, sper ca te-am ajutat intr-un fel, si vizionare placuta; P

| Sakura13574 a răspuns:

High school of the dead
Nisekoi...

| crscrs167 a răspuns:

Akame ga kill ( este un anime scurt cam de 25 de episoade dar merita, este vorba de 3 copi care pleaca in cautare de ceva ( nu imi mai aduc aminte ce) si 2 mor si unu ajunge sa intre intr-un grup care este cautat de politie, genul anime-ului este horror actiune, super puteri)
Fairy tail ( este vorba de niste ghilde si se dueleaza, nici acum in 2016 nu s-a terminat aparitia episoadelor si ti-l recomand)
Owari no Seraph ( este vorba de niste copii care sunt mintit de niste vampiri de cand sunt mici ca ciac umbla o boala pe afara care omoara pe oricine care este mai amre de 13ani, unu reuseste sa scape si dupa ce creste si reuseste sa primeasca putere dintr-o sabie vrea sa nimiceasca toti vampiri care ia omorat familia)
SAO ( este vorba de niste copii care isi petrec timpul intr-o viata virtuala si ei raman blocati acolo si trebuie sa treaca toate nielele jocului ca sa scape, ti-l recomand ca pe mine ma uimit acest anime)
Tokyo Ghoul( banuiesc ca il sti pasta laughing happy
iti voi mai da niste anime-uri dar te las pe tine sa le descoper si sa nu mai dau spoilerewinking
Claymore
Devil May Cry
Dragonaut: The Resonance

| MistretulPufos a răspuns (pentru crscrs167):

Da, faza e ca acestea nu sunt ecchi sau harem laughing

| heyb0ss a răspuns:

Highschool dxd