| ByByEly a întrebat:

Dati-mi idei de animeuri la care sa ma uit dar sa fie de dragoste si daca puteti o mica descriere

4 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Say i love you

e despre un baiat ''perfect'' care se indragosteste de o introvertita fara prieteni. pe parcursul animeului devin amandoi persoane mai bune si ajuta lume, genu asta de chesti

| ByByEly explică (pentru neca):

La-m vazut deja si e super

| an0therkid a răspuns:

No 6
cred ca e de dragoste, adica mie asa mi s-a parut, mai mult e actiune si SF dar e si povestea de dragoste dintre doi baieti

| Katherina99 a răspuns:

Shuffle!
Seto no Hanayome
Kimi no Iru Machi
Clannad (si sezonul al 2 lea Clannad: After Story)
Amnesia
Ano Natsu de Matteru
Ookami Kodomo no Ame to Yuki (asta e film si e superb big grin )
Sora no Otoshimono (si sezonul al 2 lea Sora no Otoshimono: Forte)
Zero no Tsukaima (toate sezonale Zero no Tsukaima F, Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi si Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo