| RorySan a întrebat:

In anime-ul Inuyashsa.
El si cu Kagome vor fi impreuna?
Si o invie si pe Kikyo?
DAU FUNDA
Mersi

Răspuns Câştigător
| Lusfe a răspuns:

Kagome va termina liceul si pe urma se va intoarce in epoca lui Inuyasha si va ramane cu el. Si da o invie pe kikyo oarecum...va transfera sufletul lui Kagome in Kikyo insa sufletul va vrea sa se intoarca la kagome iar kikyo va ramane un mort viu pe pamant iar la inceput o sa vrea sa il omoare pe inuyash big grin

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Eu zic sa te uiti si sa afli, pentru ca anime-ul e plin de momente frumoase, fiecare episod merita, in afara de 2-3 episoade filler parca, in rest, e super. Stiu cum e sa fi curios in legatura cu ce se va intampla intre personaje mai tarziu, de asta, trebuie sa uiti, altfel, ce farmec o sa mai aiba?

| RorySan explică (pentru Deleb):

Bine,bine am inteles happy

| Barb0Senpai a răspuns:

Nu mai cere spoilere! Nu e frumos asa, sa te uiti si sa stii ce se intampla...

| RorySan explică (pentru Barb0Senpai):

Te rog, imi zici macar un pic happy sad stiu ca nu este frumos facem o exceptie doar de data asta bine happy