| SakuraBeauty a întrebat:

Hey salut TPU. ei bine am inceput sa ma uit la anime-ul Inuyasha, l-am mai vazut cand era pe animax dar nu tot. sunt pe la ep 50 si pana acum m-a emotionat foarte tare dar singurul lucru care ma pune pe ganduri este daca inuyasha si kagome vor fi impreuna am vazut ca inuyasha a ales-o pe Kikyo dar desi Kagome il iubeste mult si stie de sentimentele lui Inuyasha nu l-a respins s-a intors l-a el si a ales sa ii fie in preajma, isi doreste sa fie fericit cu Kikyo chiar daca ea este trista. trebuie sa recunosc ca m-a c-am durut faptul ca inuyasha a ales-o pe Kikyo si nu mai am rabdare credeti ca inuyasha o iubeste pe Kagome, vor fi impreuna :* cel mai bun raspuns primeste fundita :* :* p. s cine vrea sa imi reproseze faptul ca ma uit la anime-uri sa nu raspunda

Răspuns Câştigător
| Darkrosse a răspuns:

Eu nu iti reprosezhappy ba chiar te sustin...deci sa incep asa :Inuyasha si kagome vor fi impreuna, si iti vei da seama de asta pe la episodul 150 si cva...pe kikyo o alege atunci cand kagome i-a prins ca se sarutau,dar kikyo este doar o "papusa din lut si ramasite",care in final dispare.(inuyashaXkagome big grin) Dupa ce termini episoadele din inuyasha uita-te la inuyasha the final act sunt niste scene:X:Xcare merita vazute si in plus este un fel de al doilea seson, chiar daca sunt mai putine episoade, acolo este tothappy

Ce anime ai mai vazut? Inuyasha este primul?happy

Scz dar sunt entuziasmate ca nu sunt singura care se uita la anime la varsta astabig grin

3 răspunsuri:
| bogdan_7896 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti spun cum se termina, nu ar mai fi interesant dupa aceea dar iti mai recomand un anime Naruto

| SakuraBeauty explică:

Naruto l-am urmarit si sunt la ultimul episod din shippuden, sunt la zi cu episoadele dar mersi oricum

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Si eu te sustin.
Eu iubesc anime-ul asta m-am uitat de vreo5 ori la tot pana la final act si inca continui sa ma uit nu iti spun ce se va intampa este mai palpitant sa afi uitandute la desne...dar daca vrei iti dau siteul unde gasesti de la ep 1 la 167 si de la 167 la 26

www.animekage.ro