| anonim_4396 a întrebat:

In capitolul 558-559 din NARUTO MANGA, cand naruto o salveaza pe hinata, credeti ca naruto a flirtat cu hinata(eu asa cred)? nu vi se pare naruto putin prea "prietenos"?

3 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Nu! naruto o iubeste pe sakura si sa nu uitam ca e luat dupa modelul celor 3 sanini, el va sfarsi fara sa o ia pe sakura de nevasta, va sfarsi singur. sau cel putin asa cred

| PattyC a răspuns:

Nu pentru ca naruto o iubeste pe sakura, as vrea ca sfarsitul sa se termine asa:naruto sa fie impreuna cu naruto naruto devine hokage si sasuke moare cel putin asa zic eu nu stiu cum se va intampla, dar nu as vrea sa se intample cum a spus KEYKO sad

| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Da asa cred funda?