| adrryana a întrebat:

Acum ca naruto manga cat si anime a ajuns aproape la final de razboi si a trecut destul de mult timp de cand a inceput incat ne putem face o parere.Sakura sau Hinata? vesnica intrebare.cu cine va ramane naruto?

Stiu ca kishimoto a zis ca nu pune accent pe relatii pentru ca totusi este actiune, dar daca nu era ceva cu dragoste atunci nu era dilema asta laughing hinata il place pe naruto si cred ca si el a inceput sa o placa, dar tine la sakura dar ea e nebuna dupa sasuke.Pana acum kishimoto ne-a oferit doar un sarut, iar acela a fost intre naruto si sasuke. laughing Ofer funda si voturi tuturor raspunsurilor

Va multumesc anticipat! Si imi puteti spune cum credeti ca se va termina naruto.

5 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Nu cred ca se va termina asa curand naruto shipp, am inteles ca ar mai aparea un film prin 2014 in japonia, deci cred ca pana atunci nu se v-a termina.
Cum ai zis si tu, acesta nu este un anime care sa pune accent pe dragoste....in orice caz, in naruto shippuden nu va fi nici o relatie(cred). Dintre Hinata si Sakura cred ca va fi Hinata(daca nu moare si ea)
Nu avem de unde sa stim cum se va termina, eu sper sa moara Naruto(si o parte din ceilalti, dar Naruto primul-n'o sa se intample) si sper sa castige Madara. Cum nu o sa se intample ce sper eu, alianta shinobi v-a iesi invingatoare, probabil vor mai pierde cativa membri mai importanti(sper sa se mai sacrifice cineva, dar slabe sanse). In cel mai rau caz, se va bate naruto cu sasuke, iar naruto va iesi invingator(din pacate- nu sunt fan sasuke, dar nu'mi place naruto).
Probabil se va continua seria Naruto, nu e nimic oficial, dar nu cred ca se va incheia

| adrryana explică (pentru floryynnel):

Uau ce sadic esti laughing eu nu am spus cum se va termina naruto pentru ca nu am de unde sa stiu. oricum multumesc de raspuns

| floryynnel a răspuns (pentru adrryana):

Nici eu nu stiu, dar imi cere parerea. Nici un fan nu are de unde stii cum se va termina seria. Poate toti mor, si nu v-a mai continua, poate obito va alege,, calea cea buna", poate toti vor reinvia, poate... Si cu ce sunt sadic?

| adrryana explică (pentru floryynnel):

Glumeam cu chestia cu sadic laughing doar ca e prima data cand intalnesc pe cineva care vrea sa piarda alianta shinobi, iar eroul principal sa moara

| DarthNiger a răspuns:

Pai de fapt anime nu a ajuns la final inca mai are mult, doar manga s-a terminat si despre intrebarea dintre sakura si hinata ar fi sakura pentru ca lu sakura i-a placut de naruto, dar acuma ca s-a intors sasuke probabil de nici unu nu ii mai place, poate de sasuke dar in orice caz nu este nimica intre naruto si hinata sau sakura...