| SatanSoul a întrebat:

In Naruto Shippuden credeti ca Sasuke o sa se intoarca in Konoha? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cristian2003 a răspuns:

Eu chiar sper ca Sasuke sa se intoarca in Konoha, e un ninja extrem de puternic n-am ce sa spun si ori cum Konoha chiar ar avea nevoie de el si o spun din nou sper ca Sasuke sa se intoarca in Konoha, dar cred ca o sa mai avem foarte mult de asteptat
Sper cate-am ajutat

8 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

In manga Sasuke ajunge in Konoha si vrea sa devina Hogake.

| ღHinataღ a răspuns (pentru ღAnaSawakoღ):

Naruto nu are sanse.

| birdie14 a răspuns:

În nici un caz. Poate că Naruto l-a acceptat pe Sasuke cât de cât,dar prietenii lui,cei cinci Kage şi restul shinobilor ce sunt la curent cu situaţia lui Uchiha Sasuke vor fi cu siguranţă împotrivă. Sasuke este considerat un criminal,chiar dacă în momentul de faţă se declară de partea Alianţei Shinobi,asta nu înseamnă că este cu adevărat de partea lor şi că nu poate ca în orice moment să se întoarcă împotriva lor, nu înseamnă că este de încredere şi că poate să umble în voie fără să fie pedepsit pentru cele făcute.
Sincer, eu nu cred că Sasuke va supravieţui acestui război. Dacă citeşti manga, ai văzut comportamentul lui Sasuke în ultimele capitole, mai cu deosebire în capitolul 645. A realizat că Naruto s-a maturizat, că puterea lui nu poate fi trecută cu vederea.Sunt de părerea că mai devreme sau mai târziu, tot vom avea parte de o ultimă luptă între Naruto şi Sasuke, şi nu cred că Sasuke va supravieţui.

| ??c??? a răspuns (pentru birdie14):

Mare dreptate ai.Sasuke e un nemernic
b-)
Și după ultimul număr din manga el încă e de părere că Naruto a ajuns așa puternic fără să facă absolut nimic, dar el nu știe prin câte a trecut
batting eyelashes

| birdie14 a răspuns (pentru ??c???):

Să fiu sinceră, în ciuda faptului că e un nemernic încă îl consider unul dintre caracterele mele preferate!
Dar trebuie să te contrazic.El nu e de părere că Naruto a ajuns puternic fără să facă vreun efort.Eu cred că doar este frustrat, se simte inferior lui Naruto, şi poate se teme că dacă vor lupta Naruto chiar l-ar putea învinge.De asememnea, cred că Sasuke ştie mai bine ca oricine prin ce a trecut Naruto.Da, situaţiile lor sunt puţin diferite, dar amândoi ştiu ce dureroasă e singurătatea, şi de aceea Sasuke e poate printre puţinii care îl înţeleg pe Naruto cu adevărat.

| AlexeHellsing a răspuns:

Da, sunt destul de sigur...

| vinusipaharu a răspuns:

Eu unul cred ca se va intoarce in Konoha.

| MiraJane a răspuns:

As vrea dar parca ceva imi spune ca nu o sa fie ca inainte. Nu-mi pot imagina Sasuke fericit la statutul sau.