| ZeeK a întrebat:

Am o intrebare din Naruto:In cele din urma Naruto si Sasuke vor redeveni prieteni,adica Sasuke o sa se intoarca in Konoha?

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie daca Sasuke va veni inapoi in sat. Eu sper ca se va razgandi din a se razbuna si o sa redevina din nou cel care a fost inainte.

| QueenBey a răspuns:

Precum stii, Itaci a fost reanimat prin Edo Tensei, iar pe campul de lupa apare si Sasuke, Naruto si Itachi, iar Sasuke vrea sa vorbeasca cu Itachi sa-i spuna adevarul, poate il convinge sa faca ce trebuie plus ca acum Sasuke vede cu ochii lui Itachi si va intelege lumea altfel, adica cum a vazut'o si Itachi. Asta este parerea mea, iar prima parte ce ti-am zis-o este idn manga.