| DaYannaDG a întrebat:

Cei care citesc Naruto Manga credeti ca Sasuke o sa se intoarca in Konoha?:s

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Momentan nu se poate stii sigur! Acum, in manga Sasuke este intr-o stare care se duce de la furie si ura la bucurie si melancolie.Intalnirea cu Itachi l-a zapacit de tot, iar din cat se vede acesta se va inrai si mai tare acum ca fratele sau refuza sa il mai ajute spunand ca nu mai are ce sa ii fac si lasandu-l in mainile lui Naruto! O sa fie interesant pentru ca, dupa cum se spune si in anime Naruto are o putere aparte de a scihmba oamenii pe parcursul unei batalii sau a unei discutii..deci tehnic vorbind Sasuke ori o sa moara in razboi ori o sa se intorca in Konoha..cam astea sunt posibilitatile...

| BiancaDuta a răspuns (pentru annahandball):

Da,dar vezi tu...el e un criminal cautat de toate natiunile si manga asta e un shonen deci ori moare naruto ori sasuke ori sakura, ori personajele mai ...mai asa, mai populare ca nu stiu cum sa zic.

6 răspunsuri:
| Morrigan a răspuns:

Ar fi super sa se intoarca. deja mi-e mila de naruto, de cand incearca sa il aduca pe sasuke innapoi si el ar face orice numai asta nu

| Michaelis a răspuns:

Nu prea este sigur, se poate dar sunt sanse mici. sad

| BiancaDuta a răspuns:

Exista putine sanse, dar daca o sa se intoarca el o sa fie bagat in puscarie, deoarece este un criminal si este urmarit demai multe natiuni.Sunt sanse sa se schimbe dupa lupta in care se aliaza cu itachi.

| AdrianBica a răspuns:

O sa se intoarca pentru o perioada scurta de timp.winking

| Rattlesnake a răspuns:

Cred ca sasuke si naaruto vor lupta si amandoi vor muri, aminteste-ti ce i-a spus naruto lui sasuke dupa ce ultimul din urma la batut pe danzo:"Sasuke, noi doi ne v-om lupta si v-om muri" sau ma rog asa ceva>>>