| DomnulCuPruncii a întrebat:

Inca una cu iuteala pentru toti de aici din sala poftim http://imgur.com/QJchc fara pupîncuristi

Răspuns Câştigător
| LallyTeBesthe a răspuns:

Super happy

5 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ofofof,deja şi-a făcut apariţia o servilă, vânătoare hămesită de funde...Nu te pricepi man, las-o mai moale cu comic-urile.

| DomnulCuPruncii explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Auzi mai eu nu fac asta pentru funde ca funda numi aduce de mancare sau nu ma ajuta in viata fac asta pentru voi si apropo cum sa primesc funda daca eu am pus intrebarea cumm? gandeste inainte sa actionezi

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pămpălache,vorbeam de thegirl_4423, nu era logic? -____-"

| DomnulCuPruncii explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Scuze! hehee*se rusineaza asa de tare cai vine saaaaa se ascunde sub masa*

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

E tare imi place happy happywinking