| Drax a întrebat:

Intrebare adresata domnisoarelor/doamnelor:
-Sa presupunem ca ma cunoasteti si ca suntem impreuna. Va rog sa imi spuneti un lucru care sa ma intristeze si care sa ma inveseleasca in acelasi timp! Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| blackfox a răspuns:

O ai mai mare ca a fratelui taulaughing)) dar in cazul in care nu ai frate merge si ''o ai mai mare decat toti prietenii tai'' laughing

9 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Eu sunt insarcinata, eu voi murii dar copilul nu!

| BlackVeil a răspuns:

Te-a marcat rau de tot Zydrax? Ă?

| LoL a răspuns:

Iti dau papucii dar ti am gasit o gagica misto care are o fabrica de BERE smug

| Drax explică:

@ dany3la m`ar intrista. Copilul ar creste fara mama. sad

| Drax explică:

Corect blackfox happy

| ploiacide a răspuns:

Ti-as spune ca nu vreau sa fac dragoste cu tine, dar ti-as spune ca mi-e foarte foarte drag de tine laughing))

| ploiacide a răspuns:

Scuze ca m-am exprimat aiurea cand am scris happy

| dracusoara a răspuns:

Eshi nebun d leg omule, da tocmai astami placeeee

| Ioana_4903 a răspuns:

Esti idiot, dar te iubesc!