| Kingston147 a întrebat:

Doresc sa va intreb ceva fara glume sau alt fel de mistouri din partea unora dintre voi si este o intrebare adresata in special doamnelor/domnisoarelor. Ce parere aveti? Barbatii care merg la sala arata "bine", sunt buni la pat? Pentru ca aud zvonuri peste tot ca sunt foarte slabi mai ales cei care iau proteine etc si sunt cat usa. dar forta deloc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Folosirea steroizilor cat si a tot felul de alte suplimente "minune" va avea un efect de reducere drastica atat a potentei cat si a performantei sexuale. Comentariile pro sau contra sunt de prisos fiind baliverne si povesti fara sustinere medicala sau stiintifica. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Aberatie totala. Lucrez intr-o sala de fitness, ca unii iau steroizi si alte prostii este problema lor. Dar in general, lumea face sala sa fie sanatoasa, sa arate bine si sa se mentina. E un lucru foarte sanatos. Nu are nici macar o legatura cu asternutul. Daca un barbat face sala asta nu inseamna ca o sa aiba parte de mai multe partide de sex, asta inseamna ca o sa aiba un corp frumos si sanatos.
Bineinteles, folosirea steroiziilor aduce cu ea efecte alte potentei, asta stie toata lumea.
Personal nu ma atrag neaparat barbati plin de muschi, din contra, mai bine mai putin decat prea mult.
Succes.

| wertori a răspuns:

Nu este adevarat, important este sa stii cum sa te misti, nu muschii pe care. Poate, sa zicem, cei care merg la sala au mai multa forta sa intoarca o gagica pe toate partile, dar asta nu-l face neaparat mai bun in timpul prestarii. Chill out, cel putin din punctul meu de vedere baietii slabi sunt marfawinking

| AlinSiAtat a răspuns:

Proteina este un supliment. Nu afecteaza potenta sau orice de genul. Steroizii micsoreaza secretia de testosteron din corp dat fiind ca te injectezi cu testosteron de laborator. Corpul tau nu mai secreta la acelasi nivel dat fiind ca este sustinut de ceva mai puternic. Acum ca raspuns la intrebarea ta. Atata timp cat nu iei steroizi, atat un culturist cat si un om normal pot avea aceeasi performanta in pat. Eu fac sala de 4 ani si performanta mea sexuala a crescut, ma tine mai mult si am si o conditie fizica mai buna cat sa pot rezista la efort mare. Sunt doar zvonuri. Asta e cazul meu, daca o alta persoana e slaba la pat, nu are neaparat legatura cu faptul ca face sala.