| anonim_4396 a întrebat:

Bun găsit! Întrebare adresată doamnelor si domnișoarelor: Vă place cînd dormiti să vi se facă masaj? Multumesc, si sper ca nu v am deranjat. O zi frumoasă, si multă sănătate.

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

Ne place sa ni se faca masaj tot timpul, dar inainte sa dormim e cel mai bine, in timpul masajului iti vine o stare de somn.

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Daca se atinge de mine cineva cand dorm si im ideranjeaza sfantul somn, asa-i trag una... de nu se vede! Imi place eventual masaj inainte de culcare, sau ma rog, in timpul zilei, dar nu in timp ce dorm!

| Anonima0000000000 a răspuns:

Buna,normal ca ne place!!

| Syndre a răspuns:

Nu, că mă trezesc. Orele de somn sunt mai importante, masajul poate să aștepte. laughing

| crazysour a răspuns:

Intodeauna e binevenit un masaj

| Loryloricika a răspuns:

Buna nu eu nu am comandat. nimic. Stii cumva numarul firmei