| anonim_4396 a întrebat:

Ma place un baiat? ma tot tachineaza ex.intr-o zi mi-a luat buretele din mana si m-a dus pana la el in clasa ca sa-l iau ma intreaba tot felul de chestii si se da interesant pe lg mine. ce ziceti? ps eu il plac mult!

Răspuns Câştigător
| DaNy_2978 a răspuns:

Eu sunt baiat si din proprie experienta iti spun ca atunci cand un baiat tachina o fata inseamna cu o place
Dupa parerea mea ar trebui sa incerci ca nu ai ce pierde

1 răspuns:
| Guess_6213 a răspuns:

Da. Se poate sa ii placa de tine sau te considera o persoana importanta. Daca iti place de el eu zic ca merge sa incercitongue