| xGloryaax a întrebat:

Un baiat cred ca ma place dar eu nu il plac imi zambeste de paraca e setat sa-mi zambeasaca ma tachineaza ma intreaba tot felul; de lucruri despre mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa-i zp clar ca nu il placi. daca tot nu pricepe.joacai o farsa.intr-o zi apari cu un tip de mana.zi ca e iubitu tau. poate asa o sa renunte.dar cred ca cel mai bine e sa-i zc ca nu te interseaza! e mai simplu pentru tine.dar mai naspa pentru el.bafta

2 răspunsuri:
| natalyia a răspuns:

Pai si care e intrebarea? fata nai pus nici o intrebare

| mihaiboss2011 a răspuns:

Du-te langa el si intreaba daca te place si daca zice ca te place zi ca tie nu iti place.