| Alfonso a întrebat:

Noroc! Mi-am luat de pe net niste benzi desenate cu Batman si Robin si m-am pus pe citit! Dupa cetava pagini nu mai intelegeam nimic! Am vazut ei su desene,filme etc si stiu si eu cate ceva despre Batman! Dar in aceasta banda desenata nu intelegeam nimic! Pe Batman nu mai era Bruce Wayne si era unu Richard,Batman(Bruce) murise...WTF?! Cine imi poate explica? Si vreau sa ma apuc serios de citit benzi desenate cu Batman si Robin, cine imi poate spune de unde sa incep ca sa inteleg si eu! Vreaus a inteleg cum au ajuns Batman si Robin sa lucreze impreuna stiti voi! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| rotwath123 a răspuns:

1. Batman richard este din vitor
2.robin si batman lucreaza de la ep cu fantoma impreuna
3. sper ca raspunsul meu sati fi fost de ajutor

| Alfonso explică (pentru rotwath123):

Pai,nu stiu daca era din viitor, costumul era identic cu al lui Batman(cel pe care il stim) si masinile erau stil vechi, deci actiunea nu se petrecea in viitor.Si care episod cu fantoma? Ala Mask of Phantasm?

| rotwath123 a răspuns:

Cand au inviat sufletele si la dus pe batman in © si la ajutat moartea