| Loredana0206 a întrebat:

Nu inteleg glumele cu CHuck Norris... de ce e considerat cel ce le stie pe toate?

6 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

O porcarie din punctul meu de vedere.
azi maine aud ca e primul dumnezo al chinei sfantul mucenic a masei rotunde cu 4 colturi.
Chiar nu inteleg nici eu unele sunt comice dar deja prea multe glume au aparut cu el FARA PIC DE HAZ.

| allynutsa a răspuns:

Pentru ca seara trecuta Chuck Norris a murit. Acum e binerolling on the floor

| OvidyuNicu a răspuns:

Chuck norris te-a pus sa intrebi asta?rolling on the floor

| valiminune2009 a răspuns (pentru OvidyuNicu):

rolling on the floor))))))))))))))))))))rolling on the floor)))))))))))))cred ca mai degraba a pus-o nicu de la cazanest rolling on the floor

| jupiter530 a răspuns:

Fiindca Chuck Norris in toate filmele a batut tot in cale.Si in plus:
1.A numarat pana la infinit chiar de 2 ori
2.Are un al treilea pumn in barba.
3.Isi apara ingerul pazitor
4.Este omniprezent peste tot. Poate fi chiar acum in camera ta

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Pentru ca Chuck Norris a numarat pana la infinit. De doua ori!