| doublekiss a întrebat:

De ce lumea a facut de-a lungul tipului glume cu chuck noris? nu inteleg de ce chuck norris?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

E o ironie la adresa filmelor lui, in care bate pe toata lumea, omoara pe cate unu doar cu un pumn sau picior, nu moare indiferent de cate gloante incaseaza.
Chuck Norris si nu altul pentru ca practic el a dat startul filmelor de actiune cu impuscaturi si e considerat un simbol al acestui gen.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar cu cine doreai cu tine?

| doublekiss explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am intrebat de ce, istetule!

| єχcєєℓ a răspuns:

Ăăăă păi nu există explicație.Cum în românia se învârte totul în jurul lui Fuego și Bulă în alte țări e vorba de Chuck Norris.S-au *debarasat* și au venit și la noi în România.
Eu nici nu știam cine e Chuck Norris pânâ să nu citesc un banc cu ellaughing

| SimonaQs a răspuns:

De prosti... De ce crezi? Offf straight face De asta suntem considerati cei mai prosti pentru ca majoritatea vorbeste ceea ce nu trebuie si suntem toti bagati in aceeasi oala ceea ce nu e corect.

Prostia omeneasca laughing))